Oğlak Burcu

Günlük yorum 12.10.2015

Olaylara gerçekçi tarafından bakıp tarafsız değerlendirmeler yapmaya ve objektif kalıp bu şekilde kararlar vermeye gayret edin. Taraf tutmanızı isteyen kişiler olabilir. Yargılayıcı olmadan herkese eşit mesafede durun. Oğlak Burcunun Genel Özellikleri
Burçlar kuşağında Oğlak Burcu insanı sabırlı ve çalışkan olmaları ile tanınırlar. Oğlak burcu insanı genellikle duygularını dışa vurmaktan hoşlanmazlar. Bu yüzden soğuk ver sert mizaçlı olarak bilinirler. Kendi içlerinde ise duygusal ve anlayışlı bir yapıları vardır. Bu durumu dışa vurmaları zaman alır. Oğlak burcu insanı genellikle inatcı olur. Bir işi yapmaya karar verdiklerinde o işi başarmak için sonuna kadar uğraşırlar. Azimli olmaları iş konusundada başarıyı ve maddi gücü getirir. Oğlak burcu insanı yönetmeyi de çok sever. Çevresindeki insanlara pek akıl danışmazlar.

Oğlak Burcu Erkeği
Oğlak burcu erkeği sert görünmesine rağmen sempatik ve enerjiktir. Oğlak burcu erkeği parasının değerini bilir. Oğlak burcu erkeği kolaylıkla aşık olan bir tip değildir. Aşık oldukları zaman kendilerini kaybedebilirler. Partnerini mutlu etmek için elinden geleni sakınmadan yapacaktır. Bir oğlak burcu erkeğini mutlu etmek isteyen kadınlar onları kendi hükümleri altına almamalıdır. Oğlak burcu erkeği kolay kolay sinirlenmesede kızdığı zaman çok sert ve kırıcı olabilir. Oğlak burcu erkeği gezmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi ve kendilerini geliştirmeyi çok severler.

Oğlak Burcu Kadını
Oğlak burcu kadını genellikle tutucu ve gelenekselcidir. Aile kurma istekleri oldukça güçlüdür. Bu yüzden evliliğe ve ev hayatına çok önem verirler. Oğlak burcu kadınının sevgiside güçlüdür. Genellikle dürüst ve sadık olurlar. Oğlak burcu kadınının kalbini kazanmak pek kolay değildir. Oğlak burcu kadınının sevgisini kazanabilen bir erkek çok mutlu olacaktır. Çünkü oğlak burcu kadını partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar ve bu konuda başarılıdır. oğlak burcu kadını iş konusunda çok çalışkan olmaları ile tanınır. Bitmek bilmeyen bir enerjileri vardır. Karakterleri sağlam ve güçlüdür.

© Kent Gazetesi - Kentsel Gazetecilik Yayıncılık ve Organizasyon Sanayi A.Ş.
aaa