BURSA'DA POMPALI TÜFEKLE DEHŞET

BURSA'DA POMPALI TÜFEKLE DEHŞET

Bursa'da bir kişi, geçen yıl kendisini bıçakladığı için aralarında husumet bulunduğu iddia edilen çocukluk arkadaşını pompal...BURSA'DA POMPALI TÜFEKLE DEHŞET


 Bursa'da bir kişi, geçen yıl kendisini bıçakladığı için aralarında husumet bulunduğu iddia edilen çocukluk arkadaşını pompalı tüfekle vurarak öldürdü.
Edinilen bilgiye göre, olay dün gece saat 11.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Küplüpınar Mahallesi Yalçın Sokak üzerinde meydana geldi. Geçen yıl, kendisini bıçakladığı ileri sürülen çocukluk arkadaşı Mehmet Kısabay (24) ile karşılaşan Ö.T. öfkesine hakim olamadı. Ö.T.(24), yanındaki pompalı tüfekle dehşet saçtı. Şüpheli, ateş ettikten sonra kaçarken, kanlar içinde yere yığılan Mehmet Kısabay, olay yerinde hayatını kaybetti.
Polis pompalı tüfeği, olay yerinden 150 metre uzaklıktaki bir kahvenin önünde buldu. Firar eden şüpheli Ö.T. ise cinayet masası ekipleri tarafından Başaran Mahallesi'nde gözaltına aldı.
Ölen Kısabay'ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, soruşturma sürüyor.
Bu arada geçen yıl arkadaşı Ö.T.'yi bıçaklayan Mehmet Kısabay'ın bir süre sonra ortak arkadaşlarının araya girmesiyle barıştırıldığı öğrenildi.

 

POMPALI TÜFEKLE ARKADAŞINI ÖLDÜREN ZANLI ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Bursa'da çocukluk arkadaşını pompalı tüfekle öldüren şahıs adliyeye sevk edildi.
Olay dün gece saat 11.00 sıralarında, merkez Osmangazi ilçesi Küplüpınar Mahallesi Yalçın Sokak'ta meydana geldi. Geçen yıl kendisini bıçakladığı ileri sürülen çocukluk arkadaşı Mehmet Kısabay (24) ile karşılaşan Ö.T., arkadaşını pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Şüpheli ateş ettikten sonra kaçarken, kanlar içinde yere yığılan Mehmet Kısabay olay yerinde hayatını kaybetti.
Polis, pompalı tüfeği olay yerinden 150 metre mesafedeki bir kahvenin önünde buldu. Firar eden şüpheli Ö.T. ise cinayet masası ekipleri tarafından Başaran Mahallesi'nde gözaltına aldı. Ölen Kısabay'ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Mehmet Kısabay'ın geçen yıl arkadaşı Ö.T.'yi bıçakladığı, tarafların bir süre sonra ortak arkadaşlarının araya girmesiyle barıştırıldığı öğrenildi.
Zanlı, emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Kaynak:Ihlas Haber Ajansi
Tarih:11.06.2013


© Kent Gazetesi - Kentsel Gazetecilik Yayıncılık ve Organizasyon Sanayi A.Ş.
aaa